SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

HAKKIMIZDA

Mustafakemalpaşa'nın en büyük çiçekçisi olarak yer alan Demet Çiçek, kalite, güven ve hızlı teslimatı birleştirmek adına 1985 yılında kuruldu.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Demet Çiçek, çiçek kategorisinde hizmet vererek kaliteyi en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır.Bunların yanında çikolata , ayıcık ve organizasyon alanlarında da eşsiz ürün çeşitliliği ile her zaman ön planda olmuştur. Yalnızca kullanılan çiçekler değil, altyapı ve süsleme malzemelerininde 1.sınıf kalitede olması, sürekli büyüyen müşteri portföyümüzün en önemli nedenleri arasındadır.

Demet Çiçek Türkiye interflora üyeliği sayesinde sektörün köklü çiçekçileri ile iş ortaklığı yaparak, internet üzerinden gönderilen çiçeklerinde kaliteli olabileceğini ispatlamaktadır.Ayrıca interflora üyeliğimiz sayesinde siparişlerinizi sadece tüm Türkiye’ye göndermekle kalmıyor, 160 ülkedeki interflora şubelerimizle tüm Dünya’ya çiçeklerinizi ulaştıraibliyoruz.

Çiçekçilik sektöründe olduğu gibi çikolata sektöründe de Mustafakemalpaşa’da ürün kalitesi ve çeşitliliği ile zirvede yer alıyoruz. Söz, nişan, isteme ,sevgiliye ,doğum ,hediyelik v.b. çikolata ihtiyaçlarınızı special çikolata çeşitlerimiz, madlen çikolatalarımız , badem şekerleri ve çakıl taşları ile en önemliside çikolatalarımızın 1.kalitede olması nedeniyle sizlere hizmeti zirvede yaşatmaya çalışıyoruz. Sizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir çiçek her şeyi anlatmaya yeter…

BİRKAN EREL

[/vc_column][/vc_row]